طراحی کمپین و مدیریت کامل تبلیغات از ایده و اجرا تا نظارت

تبلیغات یکی از بخش‌های خطرناک بازار خدمات به کسب و کارها است. در این بازار شرکت‌های بزرگ تبلیغاتی مشتریان خود را که عموما بدون رقابت و تنها به واسطه نامشان به چنگال خود کشیده‌اند با هزینه‌هایی مواجه می‌کنند که عموما بازگشت قابل لمسی برای سازمان‌ها ندارد و این شرکت‌ها نیز که معمولا به تحلیل داده‌ها علاقه‌ای ندارند نمی‌توانند پیشنهاد خلاقانه‌ای برای بهبود نتیجه به مشتریان خود بدهند. حال راه حل چیست. احتمالا یکی از سوالات زیر شما را به این صفحه کشانده است

  • از کجا باید شروع کنم؟ چه ابزار تبلیغاتی برای من مناسب است؟

  • کدام رسانه، وب سایت یا کدام بخش از بازار برای تبلیغات من مناسب است؟

  • بودجه خود را چگونه و به چه صورت خرج کنم که بیشترین نتیجه را بگیرم‌؟

  • کمپین را چطور باید طراحی و مدیریت کنم تا تمام نتایج و اعداد مورد نظرم به ثمر بشیند؟

  • چطور می‌توانم از مشاوران نادان در امان باشم و بتوانم خود استراتژی تبلیغاتی موثر برای اهداف مختلفم بوجود آورم ؟

  • چطور باید میزان اثر بخشی تبلیغات خود را ببینم و تحلیل کنم ؟

و بسیاری سوالات کلیدی دیگر که هر کدام از آن‌ها می‌تواند تفاوت میان شکست یا پیروزی باشد. تیم مهندسی کسب و کار با تجربه چندین ساله در کمپین‌های متعدد و میلیاردها تومان هزینه یادگیری می‌تواند شما را در استفاده بهینه‌تر از بودجه یاری نماید و شما را در مسیری قرار دهد که نه تنها نتیجه بهتر از کمپین‌ها و تبلیغات خود بگیرید بلکه این توانایی را داشته باشید که خود کمپین‌ها را طراحی کنید و نیازی به مشاوران و شرکت‌های بزرگ تبلیغاتی نداشته باشید.

چرا تیم ما؟

ده ها تجربه موفق

چرا گروه مهندسان کسب‌و‌کار 360 می‌تواند موفقیت را تکرار کند؟

ما تجربه‌های خود را در عمیقترین لایه‌ها مستندسازی و تحلیل می‌کنیم تا بتوانیم موفقیت را تکرار کنیم.

مشاور نه، بلکه مهندس!

می‌دانید چرا مهندس کسب و کار بهتر از مشاور کسب و کار است؟

مهندس کسب‌و‌کار از بیرون گود فریاد نمی‌زند و درون گود شانه به شانه شما مشکل را حل می‌کند.

درک دقیق نیاز شما

بازاریابی مهم است اما من چگونه می‌توانم از آن استفاده کنم؟

تیم ما با یک جلسه مشاوره رایگان و نیازسنجی از شما و با نگاه به تجربه‌های گذشته به راحتی می‌تواند قدم به قدم، میلیمتر به میلیمتر از مسیر را برای شما ترسیم کند و حتی مجری پروژه شما تا موفقیت باشد.

خدمات ۳۶۰ درجه

چطور باید مطمئن شوم که این راهکار و خدمت چند درصد از بودجه مرا شامل شود؟

بزرگترین حسن تیم مهندسان ۳۶۰ درجه کسب و کار این است که تیم ما متشکل از افرادی با پیشینه و تخصص‌های متفاوت است و هر راهکاری که ارایه می‌کنیم با در نظر گرفتن تمام گزینه‌ها است. نه اینکه چون چکش داریم مشکل شما را میخ ببینیم.

مطمئنا شما نیز در طیف وسیعی از راهکار‌ها، روش‌ها و ابزارها غرق شده‌اید و نمی‌دانید واقعا کدام روش برای شما مناسب‌تر است. تیم مهندسی کسب و کار با تکیه بر سال‌ها تجربه و تحلیل داده‌های بدست‌آمده می‌تواند خیلی سریع شما را به پاسخ سوالتان برساند.

اگر تصور می‌کنید که مراجعه به یکی از شرکت‌های بزرگ به نفع شما است حتما مشاوره رایگان ما را تجربه نکرده‌اید. این شرکت‌ها چون صاحب چکش هستند همه چیز را میخ می‌بینند اما گروه مهندسی کسب و کار تنها بر تکیه بر دانش و تجربه بهترین ابزار را به شما معرفی می‌کند که ممکن است یکی از خدمات این شرکت‌های بزرگ باشد.در هر صورت ما بهترین‌ها را برای مشتریان خود انتظار داریم و تنها چیزی که موجب جلو رفتن تیم ما می‌شود گرفتن نتیجه مناسب از خدماتمان است.

آیا می‌دانید تفاوت تبلیغات درست با کورکورانه چیست؟

0
برابر نتیجه بهتر نسبت به بودجه یکسان
0
درصد هزینه کمتر به ازای هر واحد فروش
0
درصد خرید بیشتر توسط تعداد بازدید برابر
0
درصد ترافیک بیشتر

زمان را از دست ندهید

هرچه زودتر حرف را کنار بگذارید و جامعه هدف خود را نشانه بروید

پیش از اینکه وارد حیطه تبلیغات شوید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید. گروه مهندسان کسب و کار 360 در این مسیر از صفر تا صد می توانند به شما یاری رسانند و شما را در رسیدن به اهدافتان با کمترین هزینه کمک کنند.