بازاریابی محتوایی و بهینه سازی موتور جستجو SEO

موتور جستجو بزرگترین و با ثبات‌ترین منبع ایجاد مشتری است. چرا وب سایت شما در صفحه اول گوگل نیست؟ چرا وقتی کلمات مرتبط با کسب و کار خود را جستجو می‌کنید خبری از وب سایت زیبا و به ظاهر بدون نقص شما نیست؟ این دسته سوالات مدیران و صاحبان کسب و کارهای آنلاین را مشغول خود کرده است چرا که همه می‌دانند بدون یاری موتور جستجو هیچگاه نمی‌توانند رقبای خود را کنار بزنند و هیچ ابزار تبلیغاتی (باز هم بابت تاکید : هیچ ابزار تبلیغاتی) نمی‌تواند به این حد برای شما سودآور و در عین حال کم هزینه باشد و تبلیغات سنتی توان مقابله با قدرت موتور جستجو را ندارد.

اگر این سوالات در ذهن شما است حتما پروژه خود را از طریق فرم مربوطه با ما در میان بگذارید:

  • چگونه در صفحه اول جستجوی گوگل قرار بگیرم؟

  • چگونه بازار هدف خود را با استفاده از موتور جستجو به سمت خود بکشم؟

  • چطور محتوای جذاب و خواندنی برای مخاطبان و مشتریان خود تهیه کنم؟

  • بهترین و کم‌هزینه‌ترین راه برای بازاریابی محتوایی و بهینه سازی موتور جستجو چیست؟

  • چگونه می‌توانم از شبکه‌های اجتماعی به نفع کسب و کار خود استفاده کنم؟

 

اهمیت اینکه در صفحه اول گوگل هنگام جستجوی لغات کلیدی و اصطلاحات مهم باشید برکسی پوشیده نیست. این موضوع نیز که محتوای مناسب می تواند هر بازدید کننده ای را به مشتری بالقوه و بالفعل تبدیل کند هم خیلی عجیب نیست.

چرا تیم ما؟

ده ها تجربه موفق

چرا گروه مهندسان کسب‌و‌کار 360 می‌تواند موفقیت را تکرار کند؟

ما تجربه‌های خود را در عمیقترین لایه‌ها مستندسازی و تحلیل می‌کنیم تا بتوانیم موفقیت را تکرار کنیم.

مشاور نه، بلکه مهندس!

می‌دانید چرا مهندس کسب و کار بهتر از مشاور کسب و کار است؟

مهندس کسب‌و‌کار از بیرون گود فریاد نمی‌زند و درون گود شانه به شانه شما مشکل را حل می‌کند.

درک دقیق نیاز شما

بازاریابی مهم است اما من چگونه می‌توانم از آن استفاده کنم؟

تیم ما با یک جلسه مشاوره رایگان و نیازسنجی از شما و با نگاه به تجربه‌های گذشته به راحتی می‌تواند قدم به قدم، میلیمتر به میلیمتر از مسیر را برای شما ترسیم کند و حتی مجری پروژه شما تا موفقیت باشد.

خدمات ۳۶۰ درجه

چطور باید مطمئن شوم که این راهکار و خدمت چند درصد از بودجه مرا شامل شود؟

بزرگترین حسن تیم مهندسان ۳۶۰ درجه کسب و کار این است که تیم ما متشکل از افرادی با پیشینه و تخصص‌های متفاوت است و هر راهکاری که ارایه می‌کنیم با در نظر گرفتن تمام گزینه‌ها است. نه اینکه چون چکش داریم مشکل شما را میخ ببینیم.

بازاریابی محتوایی بخش پنهان کوه یخی موفقیت شما خواهد بود. بهینه سازی برای موتور جستجو کم کم از یک تخصص فنی به یک تخصص هنری و هوشمندانه تبدیل شده است. بازاریابی محتوایی یا درونگرا(inbound marketing) یک پدیده هوشمندانه برای کسب و کارهای موفق بوده است. چرا که این سبک بازاریابی، بازار هدف سازمان را چه از طریق موتور جستجو و چه از طریق بازدید مستقیم یا پیشنهادی از سوی وب سایت‌های دیگر به سمت وب سایت ایشان روانه می کند. کاری که شاید باید با ده‌ها بار هزینه بیشتر انجام شود با تدبیر و انتخاب درست و استفاده از تیم حرفه ای با هزینه ای به مراتب کمتر محقق می شود و جالب این جا است که نه تنها این سبک بازاریابی موثرتر و متداومتر است بلکه اثرات جانبی دیگری دارد که از چشم بسیاری از مدیران و مشاوران پنهان مانده است.

مدیریت برند، آری اثرات جانبی دو محور اصلی ذکر شده در قبل به اندازه ای بر روی وجهه و تصویر برند در دید کاربران اینترنتی زیاد است که به هیچ وجه قابل چشم پوشی نیست. مهم نیست کسب و کار شما یک ساختمان 50 طبقه با سه هزار نفر کارمند است یا یک اتاق 20 متری با 4 کارمند پاره وقت. اگر وب سایت شما رتبه یک صفحه اول گوگل نباشد یا در صفحه اول ظاهر نشود، هیچ کس از حضور شما آگاه نخواهد بود. به قول یک استاد دانشگاه که می گفت اگر می خواهی جسد کسی را که به قتل رسانده ای مخفی کنی، آن را در صفحه دو گوگل قرار بده. حال بازاریابی محتوایی در این میان چه نقشی دارد؟

نتیجه اجرای درست بازاریابی محتوایی چیست؟

0
در صد صرف زمان بیشتر در وبسایت شما توسط هر کاربر
0
درصد اعتماد بیشتر به برند
0
درصد بازدید بیشتر از وب سایت
0
درصد مشتری بالقوه بیشتر

زمان را از دست ندهید

هرچه زودتر حرف را کنار بگذارید و جامعه هدف خود را نشانه بروید

بازاریابی محتوایی موضوع تازه ای نیست. سالها برندها، سازمان ها وحتی حکومت ها برای جهت دادن به تصمیمات مشتریان به تولید محتوا پرداخته اند. حال چرا شما از این ابزار بسیار قدرتمند استفاده درست نکنید. در این راه کافیست که با توجه به تحلیل رقبا، نقاط قوت و ضعفتان و اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود استراتژی درستی را در تولید محتوا طراحی و اجرا نمایید. گروه مهندسان کسب و کار 360 در این مسیر از صفر تا صد می توانند به شما یاری رسانند و شما را در رسیدن به اهدافتان با کمترین هزینه کمک کنند.