تجهیزات، تکنولوژی، نرم‌افزار‌ها و معماری سازمان

تصور بسیاری این است که طراحی یک کسب و کار تنها شامل مواردی همچون ساختار ایده و فرایندها و اهداف و مواردی از این دست می‌باشد. گاهی اهمیت این موضوع که این عناصر این اهداف و این افق‌ها قرار است در چه محیطی و با چه ابزارهایی و با چه جوی به واقعیت تبدیل شود. بسیاری از سوالات ممکن است برای شما پیش بیاید که شما را به این صفحه کشانده است.

  • آیا قرار است فرهنگ تیمی حکم‌فرما باشد یا فرهنگ تمرکز؟

  • اصلا منظور از معماری سازمان چیست؟

  • چطور فرهنگ مناسب با ایده را باید تشخیص دهیم ؟

  • چیدمان کارکنان، استفاده از رنگ‌ها، محیط کار و شرایط آن چه ارتباطی با عملکرد کلی سازمان دارد؟

  • یک فرهنگ سازمانی اشتباه و یک چیدمان اشتباه تا چه حد به موفقیت سازمان لطمه می‌زند؟

  • تکنولوژی‌ها، نرم‌افزارها و ابزارهایی که مورد نیاز من است را به چه صورت باید انتخاب کنم؟

و بسیاری سوالات مهم و حیاتی دیگر. بزرگترین اشتباه یک کارآفرین یا یک صاحب کسب و کار این است که تصور کند تشکیل یک سازمان به توسعه ایده و تامین نیروی انسانی و در نهایت خرید یا اجاره یک واحد اداری ختم می‌شود. معماری سازمان به معنای معماری ایده ، معماری انسان‌ها و در نهایت معماری محیط و تجهیزات است. بدون داشتن محیط درست، فرهنگ درست، چیدمان درست، تجهیزات درست و ابزارهای درست نمی‌توانید انتظاری از بقیه عناصر تشکیل دهنده کسب و کار خود داشته باشید. هر یک از موارد بالا مشکل داشته باشد لطمات جبران‌ناپذیری به سازمان شما خواهد زد یا اینکه به طور نامحسوس شما را در رسیدن به موفقیت دچار مشکل خواهد کرد بدون اینکه بدانید دلیل آن چیست.

همانطور که در طراحی یک رستوران از چیدمان و طراحی و ابزارها تا هویت رنگی سازمان مورد توجه قرار می‌گیرد، برای یک سازمان موفق نیز باید تمام عناصر محیط کار با فکر و تدبیر انتخاب شوند.

چرا تیم ما؟

ده ها تجربه موفق

چرا گروه مهندسان کسب‌و‌کار 360 می‌تواند موفقیت را تکرار کند؟

ما تجربه‌های خود را در عمیقترین لایه‌ها مستندسازی و تحلیل می‌کنیم تا بتوانیم موفقیت را تکرار کنیم.

مشاور نه، بلکه مهندس!

می‌دانید چرا مهندس کسب و کار بهتر از مشاور کسب و کار است؟

مهندس کسب‌و‌کار از بیرون گود فریاد نمی‌زند و درون گود شانه به شانه شما مشکل را حل می‌کند.

درک دقیق نیاز شما

بازاریابی مهم است اما من چگونه می‌توانم از آن استفاده کنم؟

تیم ما با یک جلسه مشاوره رایگان و نیازسنجی از شما و با نگاه به تجربه‌های گذشته به راحتی می‌تواند قدم به قدم، میلیمتر به میلیمتر از مسیر را برای شما ترسیم کند و حتی مجری پروژه شما تا موفقیت باشد.

خدمات ۳۶۰ درجه

چطور باید مطمئن شوم که این راهکار و خدمت چند درصد از بودجه مرا شامل شود؟

بزرگترین حسن تیم مهندسان ۳۶۰ درجه کسب و کار این است که تیم ما متشکل از افرادی با پیشینه و تخصص‌های متفاوت است و هر راهکاری که ارایه می‌کنیم با در نظر گرفتن تمام گزینه‌ها است. نه اینکه چون چکش داریم مشکل شما را میخ ببینیم.

گروه مهندسی کسب و کار با تجربه بالا در زمینه تامین نیروی انسانی سازمان‌های بزرگ و کوچک ایران به خصوص کسب و کارهای آنلاین می‌تواند شما را در ایجاد تیمی یک‌دست، سخت‌کوش، باانگیزه و توانا یاری نماید و سرمایه شما را از بسیاری از سعی و خطاهای پرهزینه حفظ کند.البته نباید در این زمینه حتی یک لحظه درنگ کرد و هر استارتاپ یا پروژه جدیدی باید در اولین قدم‌ها به دنبال نیروی انسانی مناسب خود باشد..

صاحبان کسب و کار چه دلایلی را در ارتباط با مدیریت پروژه مقصر در شکست خود می‌دانند؟

0
در صد صرفه‌جویی در ۶ ماهه اول به دلیل طرح حرفه‌ای
0
درصد سرمایه‌گذاران انتظار طرح کسب و کار حرفه‌ای دارند
0
درصد عامل اصلی شکست در مراحل اولیه
0
درصد رهبری نامناسب و ارتباطات ضعیف

زمان را از دست ندهید

هرچه زودتر حرف را کنار بگذارید و جامعه هدف خود را نشانه بروید

داشتن طرح کسب و کار هیچ وقت یک ایده بد یا یک تیم غیر هماهنگ را دگرگون نمی‌کند، اما اگر تمام تکه‌های پازل موفقیت حضور داشته باشد و کورکورانه تیم به سمت اجرای ایده خود برود، شانس بزرگی وجود دارد که چالش‌های پیش‌بینی نشده این ایده را از ریشه نابود کند. داشتن یک طرح حرفه‌ای و استفاده از تجربیات معنی دار مهندسان کسب و کار شما را در داشتن دیدی شفاف تر از مسیر یاری می‌نماید. فرصت را از دست ندهید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.