تامین منابع انسانی و متخصص

هیچ طرحی و هیچ ایده‌ای حتی با میلیارد‌ها تومان سرمایه‌گذاری بدون داشتن نیروی انسانی متخصص و باانگیزه به واقعیت تبدیل نخواهد شد. اهمیت منابع انسانی و انتخاب درست این نیروها به قدری زیاد است که در اکثر مجموعه‌های کارآفرینی پیشرو اگر نیروی انسانی مناسب را پیدا نکنند ایده را تغییر می‌دهند یا حتی از سرمایه‌گذاری بیشتر روی ایده خودداری می‌کنند. شاید یکی از سوالات زیر برای شما نیز پیش آمده باشد.

  • چطور می‌توانم نیروی متخصص در زمینه‌های مختلف را پیدا کنم ؟

  • چطور می‌توانم مطمئن شوم که فرد انتخاب شده با فرهنگ و محیط سازمان هماهنگ است؟

  • نیروی انسانی را چطور آموزش دهم و دانش‌های مورد نیاز او را تشخیص دهم؟

  • چطور باید به نیرو انسانی انگیزه بدهم و در طول روزهای سخت کارآفرینی عملکرد او را حفظ نمایم؟

  • نوع رابطه سرمایه‌گذار با من در زمینه هدایت پروژه باید چگونه باشد؟

و بسیاری سوالات مهم و حیاتی دیگر. مشکلی که در بازار ایران به فراوانی دیده می‌شود نادیده گرفتن اهمیت هنر مدیریت منابع انسانی است. عاملی که شکست بسیاری از کارآفرینان را رقم می‌زند و حتی موجب می‌شود مشکلاتی پیش بیاید که اصلا پیش‌بینی آن را نمی‌کردند. گروه مهندسان کسب و کار تجربه خود را در صدها استخدام و مدیریت صدها نفر در کسب و کارهای بزرگ و نوآور ایران را در اختیار شما قرار خواهد داد و در کنار شما تمامی فرآیندهای مدیریت منابع انسانی از جستجو تا تعالی را انجام خواهند داد.

اگراز این می‌هراسید که یافتن نیروی انسانی زمان زیادی از شما بگیرد یا نیروی انسانی مناسب را هیچوقت پیدا نکنید جای درسی آمده‌اید.

چرا تیم ما؟

ده ها تجربه موفق

چرا گروه مهندسان کسب‌و‌کار 360 می‌تواند موفقیت را تکرار کند؟

ما تجربه‌های خود را در عمیقترین لایه‌ها مستندسازی و تحلیل می‌کنیم تا بتوانیم موفقیت را تکرار کنیم.

مشاور نه، بلکه مهندس!

می‌دانید چرا مهندس کسب و کار بهتر از مشاور کسب و کار است؟

مهندس کسب‌و‌کار از بیرون گود فریاد نمی‌زند و درون گود شانه به شانه شما مشکل را حل می‌کند.

درک دقیق نیاز شما

بازاریابی مهم است اما من چگونه می‌توانم از آن استفاده کنم؟

تیم ما با یک جلسه مشاوره رایگان و نیازسنجی از شما و با نگاه به تجربه‌های گذشته به راحتی می‌تواند قدم به قدم، میلیمتر به میلیمتر از مسیر را برای شما ترسیم کند و حتی مجری پروژه شما تا موفقیت باشد.

خدمات ۳۶۰ درجه

چطور باید مطمئن شوم که این راهکار و خدمت چند درصد از بودجه مرا شامل شود؟

بزرگترین حسن تیم مهندسان ۳۶۰ درجه کسب و کار این است که تیم ما متشکل از افرادی با پیشینه و تخصص‌های متفاوت است و هر راهکاری که ارایه می‌کنیم با در نظر گرفتن تمام گزینه‌ها است. نه اینکه چون چکش داریم مشکل شما را میخ ببینیم.

گروه مهندسی کسب و کار با تجربه بالا در زمینه تامین نیروی انسانی سازمان‌های بزرگ و کوچک ایران به خصوص کسب و کارهای آنلاین می‌تواند شما را در ایجاد تیمی یک‌دست، سخت‌کوش، باانگیزه و توانا یاری نماید و سرمایه شما را از بسیاری از سعی و خطاهای پرهزینه حفظ کند.البته نباید در این زمینه حتی یک لحظه درنگ کرد و هر استارتاپ یا پروژه جدیدی باید در اولین قدم‌ها به دنبال نیروی انسانی مناسب خود باشد..

اعداد و ارقام مربوط به طرح کسب و کار

0
در صد صرفه‌جویی در ۶ ماهه اول به دلیل طرح حرفه‌ای
0
درصد سرمایه‌گذاران انتظار طرح کسب و کار حرفه‌ای دارند
0
درصد عامل اصلی شکست در مراحل اولیه
0
درصد شانس رشد بیشتر با داشتن طرح

زمان را از دست ندهید

هرچه زودتر حرف را کنار بگذارید و جامعه هدف خود را نشانه بروید

داشتن طرح کسب و کار هیچ وقت یک ایده بد یا یک تیم غیر هماهنگ را دگرگون نمی‌کند، اما اگر تمام تکه‌های پازل موفقیت حضور داشته باشد و کورکورانه تیم به سمت اجرای ایده خود برود، شانس بزرگی وجود دارد که چالش‌های پیش‌بینی نشده این ایده را از ریشه نابود کند. داشتن یک طرح حرفه‌ای و استفاده از تجربیات معنی دار مهندسان کسب و کار شما را در داشتن دیدی شفاف تر از مسیر یاری می‌نماید. فرصت را از دست ندهید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.