توسعه ایده و طرح کسب و کار

اگر کسی به شما گفته است که بدون طرح کسب و کار امکان موفقیت یک ایده وجود ندارد تا حدی این نظر هم درست است و هم اشتباه. طرح کسب و کار برای این نیست که شما را قدم به قدم در مسیر موفقیت هدایت کند. به هیچ عنوان اینگونه نیست، عموما طرح کسب و کار در میانه راه بارها تغییر می‌کند و حتی ممکن است دوباره نوشته شود. اما مطمئنا این سوالات در ذهن شما شکل گرفته است

  • پس طرح کسب و کار چه کاربردی دارد اگر قرار است بارها تغییر کند؟

  • چرا باید برای طرح کسب و کار وقت و پول گذاشت؟

  • در نهایت چه کسانی از این طرح بهره خواهند برد و هدف اصلی طرح کسب و کار چه کسانی هستند؟

  • بدون داشتن طرح کسب و کار چه اتفاقی می‌افتد؟

و بسیاری موارد دیگر. جواب این سوال خیلی ساده است، ما قرار نیست به مانند مشاوران مسایل را برای شما پیچیده نشان دهیم، برای همین در یک جمله  هدف طرح کسب و کار را برای شما خلاصه می‌کنیم:

دلیل اصلی طرح کسب و کار شفاف شدن گوشه‌های تاریک یا فراموش‌شده ایده  برای تمامی افرادی که با این ایده درگیر هستند خواهد بود حتی صاحب ایده!

چرا تیم ما؟

ده ها تجربه موفق

چرا گروه مهندسان کسب‌و‌کار 360 می‌تواند موفقیت را تکرار کند؟

ما تجربه‌های خود را در عمیقترین لایه‌ها مستندسازی و تحلیل می‌کنیم تا بتوانیم موفقیت را تکرار کنیم.

مشاور نه، بلکه مهندس!

می‌دانید چرا مهندس کسب و کار بهتر از مشاور کسب و کار است؟

مهندس کسب‌و‌کار از بیرون گود فریاد نمی‌زند و درون گود شانه به شانه شما مشکل را حل می‌کند.

درک دقیق نیاز شما

بازاریابی مهم است اما من چگونه می‌توانم از آن استفاده کنم؟

تیم ما با یک جلسه مشاوره رایگان و نیازسنجی از شما و با نگاه به تجربه‌های گذشته به راحتی می‌تواند قدم به قدم، میلیمتر به میلیمتر از مسیر را برای شما ترسیم کند و حتی مجری پروژه شما تا موفقیت باشد.

خدمات ۳۶۰ درجه

چطور باید مطمئن شوم که این راهکار و خدمت چند درصد از بودجه مرا شامل شود؟

بزرگترین حسن تیم مهندسان ۳۶۰ درجه کسب و کار این است که تیم ما متشکل از افرادی با پیشینه و تخصص‌های متفاوت است و هر راهکاری که ارایه می‌کنیم با در نظر گرفتن تمام گزینه‌ها است. نه اینکه چون چکش داریم مشکل شما را میخ ببینیم.

گروه مهندسی کسب و کار در توسعه ایده و طرح کسب و کار بسیاری از موارد را پیش‌بینی و طراحی خواهد کرد که هزینه اشتباهات شما را در مسیر بارها کاهش خواهد داد. طرح کسب وکار از دید ما باید ساده، بهینه و کاربردی باید باشد در غیر این صورت این طرح در گوشه‌ای خواهد پوسید و هیچ کاربردی ندارد.

اعداد و ارقام مربوط به طرح کسب و کار

0
در صد صرفه‌جویی در ۶ ماهه اول به دلیل طرح حرفه‌ای
0
درصد سرمایه‌گذاران انتظار طرح کسب و کار حرفه‌ای دارند
0
درصد عامل اصلی شکست در مراحل اولیه
0
درصد شانس رشد بیشتر با داشتن طرح

زمان را از دست ندهید

هرچه زودتر حرف را کنار بگذارید و جامعه هدف خود را نشانه بروید

داشتن طرح کسب و کار هیچ وقت یک ایده بد یا یک تیم غیر هماهنگ را دگرگون نمی‌کند، اما اگر تمام تکه‌های پازل موفقیت حضور داشته باشد و کورکورانه تیم به سمت اجرای ایده خود برود، شانس بزرگی وجود دارد که چالش‌های پیش‌بینی نشده این ایده را از ریشه نابود کند. داشتن یک طرح حرفه‌ای و استفاده از تجربیات معنی دار مهندسان کسب و کار شما را در داشتن دیدی شفاف تر از مسیر یاری می‌نماید. فرصت را از دست ندهید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.