مدیریت ، راهبری و نظارت بر پروژه

مدیریت و راهبری پروژه‌ها مخصوصا استارتاپ‌ها سرشار از تصمیمات مهم، استرس‌زا و پر از اشتباهات کوچک و بزرگ است. این مسیر سنگلاخی بدون داشتن تجربه و دانش قبلی خیلی پرهزینه تر خواهد بود. این هزینه هنگفت یادگیری را گروه ما بارها پرداخته است و نیازی نیست که شما دوباره این هزینه‌ها را بپردازید. نکته اینجا است که نه تنها شما با هزینه‌ای به مراتب کمتر مسیر را طی می‌کنید، بلکه با استفاده از کوهی‌ از موارد و نکات دیگر که از تیم ما دریافت خواهید کرد می‌توانید قله موفقیت خود را بلند‌تر و باشکوه‌تر ترسیم کنید.

اگر این سوالات شما را به این صفحه کشانده است جای درستی آمده‌اید

  • مدیر پروژه خوب چه کسی است؟ چطور باید این فرد انتخاب شود؟

  • چه متد و روش مدیریت پروژه‌ای برای سازمان من مناسب‌تر است؟

  • معیارهای عملکرد کلیدی(kpi) پروژه من چه مواردی باید باشد و چگونه می‌توانم بدانم که در چه وضعیتی هستند؟

  • چطور می‌توانم بدانم که در مسیر درست هستم یا خیر؟

  • چطور می‌توانم مطمئن باشم که یادگیری دو حلقه‌ای در سازمان من وجود دارد و خطاهای ذهنی موجب اشتباهات بزرگ نمی‌شود؟

  • رشد سازمان چگونه باید باشد و چطور باید نیروی انسانی، سرمایه، تجهیزات و عناصر دیگر سازمان را گسترش دهم؟

و بسیاری سوالات کلیدی دیگر در مورد بودجه، نظارت لحظه‌ای، نحوه برخورد با نیروی انسانی، بازاریابی و فروش و صدها مورد دیگر. مدیریت پروژه و راهبری یک استارتاپ یا یک پروژه کار دشواری است که درصد کمی از کسب و کارهای نوپا توانسته‌اند به خوبی انجام دهند و استفاده از دانش متخصصان این حوزه می‌تواند شانس موفقیتشان را بارها افزایش دهد.

چرا تیم ما؟

ده ها تجربه موفق

چرا گروه مهندسان کسب‌و‌کار 360 می‌تواند موفقیت را تکرار کند؟

ما تجربه‌های خود را در عمیقترین لایه‌ها مستندسازی و تحلیل می‌کنیم تا بتوانیم موفقیت را تکرار کنیم.

مشاور نه، بلکه مهندس!

می‌دانید چرا مهندس کسب و کار بهتر از مشاور کسب و کار است؟

مهندس کسب‌و‌کار از بیرون گود فریاد نمی‌زند و درون گود شانه به شانه شما مشکل را حل می‌کند.

درک دقیق نیاز شما

بازاریابی مهم است اما من چگونه می‌توانم از آن استفاده کنم؟

تیم ما با یک جلسه مشاوره رایگان و نیازسنجی از شما و با نگاه به تجربه‌های گذشته به راحتی می‌تواند قدم به قدم، میلیمتر به میلیمتر از مسیر را برای شما ترسیم کند و حتی مجری پروژه شما تا موفقیت باشد.

خدمات ۳۶۰ درجه

چطور باید مطمئن شوم که این راهکار و خدمت چند درصد از بودجه مرا شامل شود؟

بزرگترین حسن تیم مهندسان ۳۶۰ درجه کسب و کار این است که تیم ما متشکل از افرادی با پیشینه و تخصص‌های متفاوت است و هر راهکاری که ارایه می‌کنیم با در نظر گرفتن تمام گزینه‌ها است. نه اینکه چون چکش داریم مشکل شما را میخ ببینیم.

روش‌های متعددی برای مدیریت نرم‌افزار، پروژه و استارتاپ وجود دارد. نرم‌افزارهای مدیریت پروژه هم به همان اندازه و حتی بیشتر متنوع هستند. شما به عنوان صاحب کسب و کار یا مدیر پروژه اگر بخواهید به دنبال بهترین راه حل برای پروژه خود باشید زمان بسیار زیادی را حدر خواهید داد. اما با کمک تیم ما می‌توانید به راحتی در زمانی کم بهترین راه را برای مدیریت پروژه خود انتخاب کنید. همچنین تیم ما همچون یک همکار در کنار شما خواهد بود تا پروژه قدم به قدم به سمت موفقیت پیش رود و در مواجه شدن با مشکلات بتوانید بهترین و بهینه‌ترین راه ‌کارها را انتخاب نمایید.

صاحبان کسب و کار چه مواردی در مدیریت پروژه را مقصر شکست خود می‌دانند؟

0
درصد بی‌تجربه بودن در مواجه شدن با چالش‌ها
0
درصد نظارت ضعیف و نداشتن معیارهای درست
0
درصد استفاده از روش مدیریت پروژه نادرست
0
درصد رهبری نادرست و ارتباطات ضعیف

زمان را از دست ندهید

هرچه زودتر حرف را کنار بگذارید و جامعه هدف خود را نشانه بروید

بازاریابی محتوایی موضوع تازه ای نیست. سالها برندها، سازمان ها وحتی حکومت ها برای جهت دادن به تصمیمات مشتریان به تولید محتوا پرداخته اند. حال چرا شما از این ابزار بسیار قدرتمند استفاده درست نکنید. در این راه کافیست که با توجه به تحلیل رقبا، نقاط قوت و ضعفتان و اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود استراتژی درستی را در تولید محتوا طراحی و اجرا نمایید. گروه مهندسان کسب و کار 360 در این مسیر از صفر تا صد می توانند به شما یاری رسانند و شما را در رسیدن به اهدافتان با کمترین هزینه کمک کنند.