طراحی وب‌سایت، فروشگاه و بهینه‌سازی رابط کاربری UI/UX

رابط کاربری یا User Interface و تجربه کاربری یا User experience مواردی هستند که در ایران خیلی به سادگی از کنار آن‌ها گذشته می‌شود. به طور مثال اگر ۱۰۰ واحد بودجه برای طراحی یک فروشگاه در نظر گرفته شود ساید کمتر از ۱ یا ۲ واحد برای طراحی تجربه کاربر و رابطه کاربری هزینه می‌شود. اما این یکی از بزرگترین اشتباهات صاحبان کسب و کار است. در برخی موارد یک تغییر به جا در رابط کاربری می‌تواند تا ۲۰ برابر تعداد مشتریان را از بازدید کننده برابر افزایش دهد. این عدد به قدری بزرگ است که بعید است کسی بعد از شنیدن آن به فکر بهبود رابط کاربری و تجربه کاربری خود نیافتد. حال چه سوالاتی در ذهن شما وجود داشته است که به این صفحه مراجعه کرده‌اید

  • فروشگاه من با وجود بازدید مناسب، مشتری نهایی کمی دارد. مشکل کجاست؟

  • معنی رابط کاربری خوب چیست؟ از کجا می‌توان بهترین رابط کاربری را برای هدفمان انتخاب کنیم؟

  • فرایند طراحی رابط کاربری چیست؟ چه اطلاعاتی را باید به عنوان پیش‌نیاز بدانیم؟

  • چطور می‌توان تجربه کاربری و چارت آن را طراحی کرد؟ بهینه سازی آن به چه روشی باید انجام شود؟

  • از کجا می‌توان متوجه شد که واقعا کدام رابط کاربری برای ما بهتر است؟ معیارهای اندازه‌گیری موفقیت و روش‌های هرکدام چیست؟

  • چه تخصص و چه افرادی توانایی طراحی و درک رابط کاربری خوب را دارند؟

و بسیاری سوالات کلیدی دیگر که مطمئنا ذهن شما را مشغول کرده است. نگرانی وجود ندارد، چرا که تیم ما با صدها بار سعی و خطا و هزینه‌های گزاف یادگیری توانسته است روش‌هایی را توسعه دهد که با دقت خیلی خوبی رابط کاربری مناسب شما را نتیجه دهد. البته هیچ‌وقت بعد از سعی و خطا به روش درست و تحلیل نتایج نمی‌توان از ابتدا بهترین روش را اتخاذ کرد اما بدون داشتن یک نقطه شروع خوب و روش صحیح تحلیل داده‌ها نیز امکان بهبود سریع وجود ندارد.

چرا تیم ما؟

ده ها تجربه موفق

چرا گروه مهندسان کسب‌و‌کار 360 می‌تواند موفقیت را تکرار کند؟

ما تجربه‌های خود را در عمیقترین لایه‌ها مستندسازی و تحلیل می‌کنیم تا بتوانیم موفقیت را تکرار کنیم.

مشاور نه، بلکه مهندس!

می‌دانید چرا مهندس کسب و کار بهتر از مشاور کسب و کار است؟

مهندس کسب‌و‌کار از بیرون گود فریاد نمی‌زند و درون گود شانه به شانه شما مشکل را حل می‌کند.

درک دقیق نیاز شما

بازاریابی مهم است اما من چگونه می‌توانم از آن استفاده کنم؟

تیم ما با یک جلسه مشاوره رایگان و نیازسنجی از شما و با نگاه به تجربه‌های گذشته به راحتی می‌تواند قدم به قدم، میلیمتر به میلیمتر از مسیر را برای شما ترسیم کند و حتی مجری پروژه شما تا موفقیت باشد.

خدمات ۳۶۰ درجه

چطور باید مطمئن شوم که این راهکار و خدمت چند درصد از بودجه مرا شامل شود؟

بزرگترین حسن تیم مهندسان ۳۶۰ درجه کسب و کار این است که تیم ما متشکل از افرادی با پیشینه و تخصص‌های متفاوت است و هر راهکاری که ارایه می‌کنیم با در نظر گرفتن تمام گزینه‌ها است. نه اینکه چون چکش داریم مشکل شما را میخ ببینیم.

تیم مهندسی کسب و کار متشکل از متخصصان طراحی رابط کاربری، متخصص طراحی تجربه کاربری و متخصص توسعه‌دهنده پوسته سایت می‌تواند به راحتی وب‌سایتی را برای شما طراحی یا بهینه‌سازی کند که مشتریان بالقوه شما ده‌ها بار راحت تر و آسوده‌تر به خواسته‌های خود برسند و درصد تبدیل مشتری بارها افزایش پیدا کند.

صاحبان کسب و کار چه مواردی در مدیریت پروژه را مقصر شکست خود می‌دانند؟

0
درصد بی‌تجربه بودن در مواجه شدن با چالش‌ها
0
درصد نظارت ضعیف و نداشتن معیارهای درست
0
درصد استفاده از روش مدیریت پروژه نادرست
0
درصد رهبری نادرست و ارتباطات ضعیف

زمان را از دست ندهید

هرچه زودتر حرف را کنار بگذارید و جامعه هدف خود را نشانه بروید

بازاریابی محتوایی موضوع تازه ای نیست. سالها برندها، سازمان ها وحتی حکومت ها برای جهت دادن به تصمیمات مشتریان به تولید محتوا پرداخته اند. حال چرا شما از این ابزار بسیار قدرتمند استفاده درست نکنید. در این راه کافیست که با توجه به تحلیل رقبا، نقاط قوت و ضعفتان و اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود استراتژی درستی را در تولید محتوا طراحی و اجرا نمایید. گروه مهندسان کسب و کار 360 در این مسیر از صفر تا صد می توانند به شما یاری رسانند و شما را در رسیدن به اهدافتان با کمترین هزینه کمک کنند.